Bitcoin (BTC) Turns Bearish, Bitfinex Whale Ponownie pojawia się na Twitterze

Bitcoin po raz kolejny walczy o utrzymanie głowy powyżej $9,000.
Bitfinex Whale, @Joe007, pojawił się ponownie na Twitterze.
@Joe007 wyłączył swoje konto, kiedy Bitcoin złamał $10,000 na początku maja i szukał zestawu do biegu byków.
Znany Bitfinex wieloryb, @Joe007, jest ponownie aktywny na Twitterze po opuszczeniu platformy mediów społecznościowych na początku maja. W dwu zdaniowym tweecie, @Joe007 z entuzjazmem ogłosił swój powrót, stwierdzając, że nadszedł czas, aby mieć trochę więcej zabawy. Zrzut ekranu z tweetem znajduje się poniżej.

Bitcoin (BTC) Turns Bearish, Bitfinex Whale Ponownie pojawia się na Twitterze 12

Media społecznościowe są uzależniające
@Joe007 wyjaśnił również, że media społecznościowe są wysoce uzależniające i doradził dzieciom, aby nie robić Twittera.

To jest bardzo uzależniające. Nie róbcie Twittera, dzieciaki.

@Joe007 opuścił twitter 7 maja, powołując się na to, że miał wiele powodów, aby to zrobić, a głównym z nich była ochrona jego ustawień handlowych. W swoim wątku pożegnalnym na platformie mediów społecznościowych, @Joe007 wyjaśnił, że każda transakcja, którą zamieścił na Twitterze, była prawdopodobnie przebudowywana. Narażenie jego ustawień handlowych było jednym ze sposobów, w jaki mógł skończyć się przegraną.

…nie stać mnie na Twittera. Niestety, jest wiele powodów, dla których nie mogę zostać.

Oto jeden z nich. Handel to niebezpieczna, przeciwnicy, gra informacyjna o wysokich stawkach. Gra się z najlepszymi w klasie, szukającymi jakiejkolwiek przewagi. Twoje wyniki handlowe i poglądy są publiczne, co daje im zbyt dużą przewagę nad tobą. Są już narzędzia rekonstruujące moje portfolio.

Reklama

Jego Powrotne Przypadki z Bitcoin Bearish
Warto zauważyć, że @Joe007 był znany z niedźwiedziego spojrzenia na Bitcoin Revolution. Przed opuszczeniem Twittera, był pewien, że Bitcoin nie złamie 10.000 dolarów poziomu psychologicznego i że BTC zmierza w kierunku terytorium niedźwiedzia. Ale BTC zrobił coś wręcz przeciwnego i złamał 10.000 dolarów.

Jednakże, Król Kryptoński miał trudności z utrzymaniem strefy wsparcia psychologicznego w wysokości 10.000 dolarów i po raz kolejny znalazł się na niedźwiedzim terytorium walcząc o 9.000 dolarów jako swoje obecne wsparcie.

Wniosek
Podsumowując, słynny wieloryb Bitfinex, @Joe007, jest po raz kolejny aktywny na Twitterze po prawie dwóch miesiącach z dala od platformy mediów społecznościowych. Jego wyjazd w maju zbiegł się w czasie z tym, co wielu uważało za byczego Bitcoina. Dodatkowo, jego powrót zbiega się w czasie z okresem, w którym Bitcoin po raz kolejny wygląda bardzo niedźwiedzie.

W swoim pierwszym tweecie zapowiadającym jego powrót, @Joe007 stwierdził, że wraca, by się trochę zabawić. Może to być luźno przetłumaczone, co oznacza, że Bitcoin po raz kolejny znajduje się na terytorium niedźwiedzi w ruchu.