Bitcoin Forms Sell Signal That Was Seen Near 2019 Highs of $14,000

Bitcoin wzrósł znacznie wyżej w ciągu ostatnich 10 dni, od czasu kiedy pojawił się w wiadomościach OKEx. Cena wiodącej kryptokurówki wynosi obecnie 13.050 dolarów, znacznie powyżej najniższych poziomów 11.200 dolarów, które zostały uruchomione w OKEx news.

Pomimo tego, że moneta trzyma 13.000$, analitycy obawiają się  że w pracy jest silny zwrot. Wielu analityków zauważyło, że szereg wskaźników sugeruje, że BTC jest wykupione w najbliższym czasie.

Formularze Bitcoinów Sygnał sprzedaży zasadniczej

Bitcoin tworzy kluczowy sygnał sprzedaży, który wielokrotnie zaznaczał wyży rajdów BTC.

Jeden z analityków krypto-aktywów podzielił się poniższym wykresem, zauważając, że dwudniowy Tom Demark Sequential wydrukował „sprzedaj 9“ świec. Takie świece widziano latem, raz przed lipcową konsolidacją, w lutym, w dni wzlotów w 2019 roku. To, w połączeniu ze stochastycznym RSI docierającym do wykupionego regionu, sugeruje, że korekta jest nieuchronna.

Oczekiwania wobec korekty powtórzył analityk Cole Garner. Jego niestandardowy wskaźnik pokazuje, że krypto waluta zostanie prawdopodobnie wykupiona również w najbliższym czasie, a zatem w najbliższych dniach czeka ją krótkoterminowa korekta.

JPMorgan również niedźwiedzia w najbliższym czasie

Analitycy JPMorgan są również niedźwiedzi na Bitcoin w najbliższym czasie.

Gigant z Wall Street opublikował niedawno trzystronicowy raport na temat rynku kryptońskiego w swojej notatce z badań nad globalną strategią makro.

Analitycy firmy zauważyli, że Bitcoin jest obecnie wykupiony zgodnie ze wskaźnikiem pozycjonowania kontraktów terminowych CME, który śledzi rynek instrumentów pochodnych, aby zobaczyć pozycjonowanie inwestorów. Wskaźnik ten jest rzekomo na nowym, wysokim poziomie od roku do roku, co sugeruje, że Bitcoin zostanie poddany ponownemu nabywaniu w najbliższych dniach i tygodniach.

Analitycy JPMorgan zauważyli, że ostatni raz wskaźnik był zdalnie wysoki w lecie, przed około 25-procentowym spadkiem, który wyniósł monetę do 9 800 dolarów z 12 500 dolarów.

W zeszłym tygodniu firma zauważyła również, że BTC może być z natury rzeczy zawyżona. Argumentowała, że wewnętrzna wycena Bitcoinu może być wyprowadzona z górniczych kosztów produkcji.